O nás

KONTAKT

 

Společnost Autovista je předním evropským poskytovatelem dat, řešení a informací, které jsou nepostradatelné při rozhodovacích procesech v oblasti automobilového podnikání, počínaje databázemi nových automobilů a konfiguračními systémy, přes hodnoty ojetých automobilů až po předpověď budoucích zůstatkových hodnot. Stavíme na téměř 80ti roční tradici v oboru a v současné době máme svoje zastoupení ve 28 evropských státech a v Austrálii.

Tyto informace jsou pro naše zákazníky k dispozici v tištěné anebo digitální formě. Autovista, Schwacke a AutoVista jsou jména se známkou kvality a  jejich metodika je používaná po desetiletí jako reference v Evropě pro tržní ocenění vozidel.

To je zárukou nejen nejvyšší kvality poskytovaných dat, produktové komplexnosti a profesionality zpracování, ale také jejich nezávislosti a neutrality napříč celou Evropskou unií. Široká paleta produktů a služeb, které nabízí plné pokrytí pro společnosti z automobilové oblasti, od nadnárodních společností až po nejmenší podniky, především z oblasti obchodu s automobily, leasingu, pojištění, výroby, dovozu a distribuce vozidel, servisu, znalectví, bankovnictví, státní správy a privátního sektoru.

Nabízíme nový integrovaný přístup, který vám pomůže zlepšit vaše podnikání.